Aktualności

10.09.2023

Katalog filtrowentylacji.

TEKA- broń w walce o zdrowie spawaczy w ofercie Weld-line.pl

 

Poza najwyższej jakości materiałami, urządzeniami i rozwiązaniami skierowanymi w stronę naszych klientów staramy się sięgać po współprace z najlepszymi producentami, których wartości do nas przemawiają i widzimy w nich potencjał u naszych odbiorców.

Współpraca z TEKĄ sięga już kilka lat wstecz, a co najważniejsze przez lata współpracy uzyskaliśmy wymierne efekty nie tylko w postaci lepszych warunków pracy, ale przede wszystkim ochrony zdrowia personelu zatrudnionego w zakładach naszych klientów.

 

 

Dlaczego akurat TEKA?

Na rynku znajdziemy mnóstwo producentów mobilnych urządzeń filtrowentylacyjnych, jak i centralnych systemów oczyszczających powietrze, ale to właśnie TEKA wyróżnia się poza niezwykle kompleksowym podejściem do realizowanych projektów, bardzo inżynieryjnymi i zindywidualizowanymi rozwiązaniami. Wiele aplikacji u naszych klientów wymaga niekonwencjonalnych rozwiązań, których nie znajdziemy w gotowym katalogu. TEKA nie boi się wyzwań, a tematy często niemożliwe doprowadza z naszą pomocą do samego końca, a sam kontakt z klientem po instalacji urządzeń jest także jednym z naszych czołowych standardów.

 

 

Czy warto zainwestować w urządzenia filtrowentylacyjne?

Takie pytanie nie powinno w ogóle pojawiać się w głowach właścicieli firm. Może warto lepiej zadać sobie pytanie: Dlaczego nie mam jeszcze założonego albo zmodernizowanego systemu na własnej hali? Cenimy swoich pracowników, szanujemy ich pracę, ale za tym wszystkim, a może przede wszystkim powinna iść ochrona ich zdrowia. Szczególne zagrożenie zdrowia spawaczy występuje podczas spawania stali nierdzewnych. Wpływ pyłu spawalniczego i gazów wydzielających się w tym procesie może mieć kolosalne konsekwencje zagrażające zdrowiu, ale i życiu. Schorzenia układu oddechowego, nerwowego, pokarmowego, czy krążenia to tylko początek niechlubnej listy. Jedną ze składowych pyłu spawalniczego mogą być także toksyny, które wywołują proces zwłóknienia tkanek, są alergizujące i niestety w wielu przypadkach rakotwórcze.

Nikiel, chrom, beryl, kadm, czy mangan to pierwiastki o ładnie brzmiących nazwach, ale niekoniecznie, gdy osadzają się w naszym ciele.

 

 

Jako autoryzowany dystrybutor firmy TEKA w Polsce dostarczamy gotowych rozwiązań, ale także podejmujemy się zindywidualizowanych projektów. 

 

 

Zapraszmy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktów z zakresu filtrowentylacji firmy TEKA.

 

Kliknij w jeden z  poniższych banerów żeby przejść do nowego katalogu TEKA w języku polskim lub angielskim.

 

 

English

DANE KONTAKOTWE

WELD-line Przemysław Tuptanowski

NIP: 9671068082

info@weld-line.pl

+48 662 335 018

 

+48 52 52 22 095

 

 

FORMULARZ